Ahojky vítám tě na mim blogu doufám že se ti tu bude líbit a navštívíš to tu zase a hlásni prosím TADY pro barunkaa11 děkuju :srrdce::srrdce::srrdce:paa:srrdce::srrdce::srrdce:

PRÁZDNINY

25. července 2010 v 14:47 | barunkaa11 |  ---různý články---
PRÁZDNINY...Když se řekne slovo prázdniny... napadne nás hned Chvíle Kdy si můžeme užívat. Každé dítě se těší na  prázdniny.

LETNÍ PRÁZDNINY

Když se řekne letní..vybavý se nám ihned léto, moře , pláž ,  různé barevně koktejly , sluníčko a nebe bez mráčku.. jou to naše nejoblíbenější prázniny..protože jsou také nejdelší (2 měsíce).

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Podzimní prázdniny jsou od toho, aby jsme se šli vyblbnout ven..třeba pouštět draka.. :) něbo když je ošklivě zajít do kina atd.

VÁNOČNÍ PRÁZDNINY

Na ty se těší hlavně malé děti... protože jsou Vánoce dospělí už tak moc ne, protože budou muset hodně utrácet za dárky.. jsou to prázdniny, kdy se celá rodina sejde pohromadě. :)

ZIMNÍ PRÁZDNINY

Ty jsou od toho aby jsme jeli někam do hor. Např. Krkonoše, Alpy  Šumava. Můžem si pěkně zalyžovat, zasnowboardit nebo i zabobovat.. :) Můžeme jít i na snowtubing..

Velikonoční prázdniny

Na ty se netěší moc holky, protože vědí že nastaly velikonoce a brzy přijdou kluci jim pěkně našlehat pomlázkou.. No jo je to tradice.. Ale hodně si nás řiká proč to nemuze být naopak.. :)

Jarní Prázdniny

Jarní prázdniny jsou od toho aby jsme si odpočinuly od školy... a připravovali se na závěrečné testy..


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojky navštivte plsky tenhle blog zasss